HUZUR VERİCİ AMBİYANSIYLA SİDE AMOUR HOTEL ODALARI

Lüks, kalite ve konforu ön planda tutan modern dekorasyonu ve rahatlatıcı atmosferi ile huzurlu bir uyku… Tatilin tatlı yorgunluğunu üzerinizden atmanıza yardımcı olacak ılık bir duş keyfi… Akşam saatlerinde sürükleyici bir film veya mini barımızdan alabileceğiniz soğuk içeceklerin yaşattığı haz… Hepsi otelimizin odalarında sizler için bir araya geliyor!.

Rezervasyon Nuımaramız+90 242 524 51 12
7/24 Hizmetinizdeyiz

 

Standart Oda

  • Standart Odalarımız; yatak odası, banyo, (duş-wc) ve balkonlu olarak 20 m2 büyüklüğünde dizayn edilmiştir. Odalarımız Led TV.,(Uydu yayınlı & 82 ekran) ,split klima (sıcak-soğuk), mini bar,direkt hat oda ve banyo telefonu , emanet kasa (ücretli) ,fön makinası  ve zeminler parke ile donatılmıştır. Odalarda kettle ve çay-kahve ikram seti bulunmaktadır. Standart odalarımızda en fazla 3 yetişkin kalabilmekte ayrıca talep üzerine ücretsiz bebek yatağı imkânı sağlanmaktadır. Odalarımızda ayrıca banyo bukletleri ,ücretli wifi erişimi ve merkezi duman algılama  sistemi bulunmaktadır. Tüm standart odalarımız havuz veya şehir manzarasına ve ayrıca büyük bir balkona sahiptir.

Single Oda

  • Single Odalarımız; tek kişilik odalar standart oda özelliklerine göre 15 m2 dizayn edilmiş olsa da sadece standart odalardan metrekare olarak daha küçüktür.

Standart Large Oda

  • Standart Large Odalarımız; standart oda ile aynı özelliklere sahip, tek yatak odalı ve 30 m2’den oluşur.Standart Large Odalarımızda bir çift kişilik, bir tek kişilik yatak bulunmakta ve aynı zamanda çocuklar için bir sofa ve talep üzerine de bebek yatağı bırakılmaktadır.